כמעט כל עסק בישראל מושתת על עבודה באמצעות מחשבים. רוב העובדים בעסק אינם מבינים מספיק בתחום ולכן קיים צורך בהתקשרות עם חברת שירות המעניקה שירותי תמיכה למחשבים.

שירותי תמיכה למחשבים

השירות המקצועי הניתן לעסקים השונים כולל את כל הנחוץ להם כדי שהעסק ימשיך לתפקד כראוי ללא שיבושים או מעצורים כלשהם. חברת דיקום היא חברה וותיקה בעלת ניסיון רב שנים שבנתה תכנית שירותי תמיכה למחשבים ייחודית עבור לקוחותיה. לקוח החותם על חוזה שירות מקבל תמיכת מחשבים לעסקים, הכוללת מענה מקצועי בכל נושא הקשור למחשוב בעסק.

  • מתן שירותי תמיכה למחשבים על ידי טיפול בקריאות שירות – תמיכה טלפונית, השתלטות מרחוק על נקודת הקצה כדי לפתור את הבעיה במהירות וביעילות. הגעת טכנאי לבית העסק כדי לטפל בבעיות מורכבות.
  • התקנת תוכנות ייעודיות על פי צרכי העסק כמו תוכנות כספים או מלאי ותוכנות בסיסיות כמו אנטי ווירוס המגן על המידע מפני חדירת ווירוסים מסוכנים והגעה מיותרת של דואר זבל.
  • התקנת שרתים המעניקים שירותי אחסון וגיבוי באמצעות ענן, התואמים את צרכי המערכת העסקית ומאפשרים לה לפעול ללא מגבלות של שטחי אחסון ותוך קבלת גיבויים יומיים המעניקים רשת ביטחון למידע הרב הזורם ברשת.
  • הכוונה ייעוץ והמלצות בכל הקשור למחשוב בעסק. רכישת מחשבים וציוד היקפי, ביצוע שינויים ומהפכים, כדי ליצור עבודה שוטפת וקולחת ללא שיבושים לרווחת העובדים והלקוחות של החברה.
  • התקנת מערכות אבטחת מידע שיגנו על הנכסים הדיגיטליים של החברה, יחסמו מתקפות של סייבר, האקרים או כל צרה שעלולה לגרום לנזקים קטנים כגדולים המשבשת את כל דפוסי העבודה ואת המידע הרב הקיים בעסק.

שירותי תמיכה למחשבים יוצרים שקט נפשי להנהלת החברה, כל נושא מקבל טיפול הולם תוך פרק זמן קצר, הדברים לא נופלים בין הכיסאות אלא מטופלים תוך מתן תשומת לב מרבית.

שירותי תמיכה למחשבים , שרתים ורשתות

המומחיות של חברת דיקום היא הקמת רשתות מחשבים, טיפול ברשתות הקיימות, ביצוע עדכונים, תוספות וכל הנדרש כדי שהרשתות יפעלו ללא דופי. בתחום השרתים אנו מובילים פרויקטים רחבי היקף של החלפת כל השרתים לשרתים ייעודיים שדרושים לעסקים, משדרגים שרתים קיימים או מוסיפים רק שרתים הכרחיים כמו שרת לגיבויים ושרת אקסצ'יינג.

שירותי תמיכה מרחוק

צוותי השירות שלנו כוללים טכנאים מנוסים ובעלי ניסיון רב שצברו הרבה מאד ידע לאורך שנים. כל אחד מהם עבר התמחות בנושאים ספציפיים וממשיך להשתלם בקורסים מקצועיים הנערכים במשרדי החברה ואצל גורמי חוץ. מנהלי הרשתות ואנשי סיסטם מכירים כמעט את כל התופעות האפשריות הצצות מעת לעת ברשתות המחשבים והם ערוכים לטפל בכל תקלה במהירות וביעילות כדי להימנע ככל האפשר מעצירת או האטת הפעילות העסקית השוטפת בעסק. הם מעניקים שירותי תמיכה למחשבים ותמיכה מרחוק סביב השעון הן בשעות הפעילות והן מחוץ לשעות הללו.

השאירו פרטים או התקשרו

03-9415903

מלאו פרטים לאישור התקנון, לשיחה מנציג ולאישור קבלת טיפים, ניוזלטרים ומבצעים