שירותי IT לעסקים זה הבסיס היציב הנדרש להפעלת כל נושא המחשוב והתפעול של כל עסק. במציאות העכשווית כל הפעולות הן ממוחשבות בכל תחום ובכל עסק ולכן פעילות תקינה של המערכות כולן מאפשרות לעסק לעבוד בכל מישורי הפעילות שלו. כל שיבוש, עיכוב או האטה יוצרים בעיות בעבודה הסדירה וגורמים לחוסר שביעות רצון של ההנהלה, העובדים, הלקוחות וגורמי החוץ. לכן, כל חברה רצינית הדואגת לאיכות עבודתה, מתחברת באמצעות חוזה שירות שנתי או רב שנתי, לחברה המעניקה שירותי IT לעסקים והיא זו הנותנת לה את כל הטיפול הטכני והמקצועי כדי שכל המערכות תפעלנה כראוי לאורך כל השנה.

שירותי IT לעסקים על ידי המומחים שלנו

אנו מעניקים שירותי IT לעסקים, שדרוג שרתים לחברות בעלות נפח פעילות גדול, תעבורה יום יומית עצומה ברשת ופעילות ענפה בכמה תחומים. מטפלים בנושאים אקוטיים כמו הגיבויים התקינים, שחזור נתונים בעת הצורך, שימוש בטכנולוגית ענן, התקנת תוכנות הגנה כמו אנטי ווירוסים, טיפול בכל סוגי התקלות במחשבים נייחים, מחשבים ניידים מדפסות וכל ציוד היקפי אחר הקיים בעסק. מערך תמיכה למחשבים כוללים היענות מהירה לקריאות שירות טלפוניות, הדרכה לעובד on line לנטרול הבעיה או לחילופין התחברות מרחוק לנקודת הקצה כדי לטפל בה מרחוק ולפתור את הבעיה בזריזות .

שירותי IT ממוקדים לעסק שלכם 

שיתוף הפעולה ההדוק שלנו וההקשבה לצרכי הלקוח יוצרים מציאות בה הלקוח מקבל את התמיכה המקצועית לה הוא זקוק לרוחבה של כל הפעילות העסקית. צרכי המחשוב צומחים עם התפתחותה של החברה ובהתאם לצרכיה ברבדים השונים.

שירותי תמיכה למחשבים כוללים את היועצים המקצועיים שלנו הנענים לאתגרים שמציבים בפניהם הלקוחות השונים ומחפשים וגם מוצאים פתרונות מקצועיים ויצירתיים המתאימים בדיוק לדילמה זו או אחרת. הפתרון כולל הכוונה, רכישת המוצר והתקנתו כמו לדוגמה תוכנה או חומרה הדרושה בתחום עיסוק חדש שפיתח הלקוח. טכנאים המעניקים שירותי IT  הם בעלי רקורד מקצועי רב שנים, הם למדו את התחום, עברו מבחנים ובנוסף לכך השתתפו באין ספור סדנאות וקורסים שהעשירו את הידע שלהם. בפרקטיקה הם הקימו כבר עשרות חדרי מחשבים, טיפלו בשרתים מורכבים, התמודדו עם בעיות של אבטחת מידע ואין ספור תקלות.

הצוות המקצועי שלנו 

טכנאים המעניקים שירותי IT לעסקים הם בעלי רקורד מקצועי רב שנים, הם למדו את התחום, עברו מבחנים ובנוסף לכך השתתפו באין ספור סדנאות וקורסים שהעשירו את הידע שלהם. בפרקטיקה הם הקימו כבר עשרות חדרי מחשבים, טיפלו בשרתים מורכבים, התמודדו עם בעיות של אבטחת מידע, סיסטם, גיבויים ואין ספור תקלות. זהו הצוות המקצועי שלנו המגבה את כל העשייה בעסקו של הלקוח.

צוות שירותי IT לעסקים כולל מנהלי רשת, טכנאי סיסטם, אנשי תקשורת, טכנאים מן השורה הראשונה, אנשי פיתוח ואבטחת מידע. ברשותם קיים כל הזמן כל הציוד, התוכנות ומערכות הבקרה שלהם הם זקוקים כך שעם ההגעה למשרדו של הלקוח, הם מאתרים את מהות התקלה ותוך פרק זמן קצר מטפלים בה באמצעות התוכנות הייחודיות ומערכות הבקרה החדשניות.

השאירו פרטים או התקשרו

03-9415903

מלאו פרטים לאישור התקנון, לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים