שירותי מחשוב לעסקים

פתרונות פשוטים שיוצרים תקשורת טובה

9 במרץ 2018

שירותי ענן לעסקים

22 בינואר 2018

פתרונות גיבוי והתאוששות מאסונות

17 באוקטובר 2017

סיוע בהכנה וקבלת תקינה

17 באוקטובר 2017

מרכזיות IP בענן

17 באוקטובר 2017

ביצוע פרויקטים

29 באוגוסט 2017

מיקור חוץ

29 באוגוסט 2017

שירות ותמיכה לעסקים

14 בפברואר 2016

אבטחת מידע לעסקים

14 בפברואר 2016

שירותי מומחה

שירותי מחשוב לעסקים של חברת דיקום ידועים כשירותים שהם יוצאי דופן. החברה עושה כל שניתן כדי להעניק שירותים מקצועיים ורחבי היקף לכל לקוחותיה. אנו מתייחסים לכל אחד מהלקוחות כלקוח יחיד וקשובים לצרכי העסק שלו. ברור לנו שכל עסק מתנהל בתחום אחר ולכן זקוק להתייחסות שונה בהתאם לפעילות הספציפית של העסק. כשמערכות המחשוב תקינות והכול מתפקד כראוי אפשר לעבוד ולקדם מהלכים בעסק. כל עיכוב בפעילות השוטפת בשל תקלות יוצרת כאוס ומונעת מהעובדים לטפל בכל המטלות שלהם. כל השהייה קטנה כגדולה משפיעה גם על גורמים נוספים במשרד ומחוצה לו ולכן מהירות התגובה והטיפול היא קריטית.

שירותי מחשוב לעסקים היוצרים התאמה לצרכי הלקוח

בחברת שירותי IT ההתמחות של צוותי הטכנאים שלנו בשירותי מחשוב לעסקים כוללת הן את המחשוב והן את התוכנות והחומרות הנלוות אליו, ציוד תקשורת, רשימות הדאטה, מדפסות, מערכות הגבוי וההיערכות לקריסת המערכות, מערכות ההפעלה, תוכנות ייעודיות, מחשבים מסוגים שונים ושרתים מתוחכמים. במסגרת השירות האישי לכל לקוח, אנו בחברת דיקום בונים תחזוקת מחשבים לעסקים קטנים הכוללים מערך הגנה התואם את צרכיו. גם אם מדובר בתוכנה שאנו לא מכירים אך משרתת את הלקוח, אנו לומדים את מאפייניה ואופן פעולתה כדי לתת מענה הולם בעת הצורך.

סנכרון בין נקודות הקצה של המחשוב בעסק

מערכות המחשוב השונות בכל עסק חייבות להיות מסונכרנות ומותאמות זו לזו כדי שכולן תוכלנה לפעול יחד וכדי שלא יוצר מצב שפעילות של אחד המכשירים יפריע לפעילותו של מכשיר אחר ויצור מצב שבו המכשיר אינו פועל כלל או פועל באופן שאינו תקין.

טכנאי דיקום מעניקים שירותי מחשוב לעסקים רבים ולכן הם בעלי ידע וניסיון רב, הם מכירים היטב את כל המערכות, יודעים איך לשלב ביניהם באופן מושלם. אם הם צופים בעיות או השלכות בשל פעולות מסוימות או עקב מכשור חדש שהתווסף, הם נערכים לכך מראש ויוצרים דרכים שתמנענה עצירה כללית או חלקית של כל מערך המחשוב.

שירותי מחשוב ותחזוקה למניעת תקלות במערכות מחשוב לעסקים

המערכות המתוחכמות זקוקות לתחזוקה שוטפת כדי למנוע תקלות עתידיות. אנשי השירות שלנו הכוללים טכנאי מחשוב מיומנים ומנהלי רשתות, מגיעים לעסקים השונים לביצוע בדיקות תקופתיות של המערכות השונות ומבצעים התאמות על פי הצורך. בנוסף לכך, הם ממליצים ומתריעים על שינויים או תוספות שיש לבצע בציוד החומרה, בזיכרון או בכל תחום אחר כדי שלא יוצרו תקלות עתידיות. מתוך המחויבות שלנו ללקוח, מוענקת תשומת לב מיוחדת לנושאים אקוטיים כמו הגיבויים, תחום אבטחת המידע, סייבר ואנטי ווירוסים.

זמני תגובה SLA בדיקום

שירותי מחשוב לעסקים שלנו מתייחסים לזמן התגובה SLA כנושא קריטי. השבתת כל המערכות או חלקן יוצר מהפך רציני בכל חברה והמטרה שלנו היא לתת הדרכה טלפונית מלאה הפותרת את הבעיה או לחילופין להגיע במהירות, לטפל בנחישות ובמסירות בבעיה כך שהעובדים בעסק ישובו בהקדם לעבודה סדירה. חוזי השירות שלנו כוללים זמני הגעה במהלך ימי העבודה וגם מחוץ לשעות העבודה על ידי הצוות התורן שלנו.

השאירו פרטים או התקשרו

03-9415903

מלאו פרטים לאישור התקנון , לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים או לחילופין התקשרו