הקמה ושידרוג (Migration) של מערכות מחשוב ושרתים מצריכים אפיון המותאם ללקוח, התאמת מוצרים ופתרונות המתאימים לו.

לחברת דיקום ניסיון רב באפיון צרכים ללקוחות עסקיים והתאמת פתרונות יצירתיים.
לאורך השנים חברת דיקום ביצעה מספר רב של שידרוגים והתקנות של מערכות שונות ללקוחות עסקיים בתחומי פעילות שונים ולשביעות רצון הלקוחות. כחלק מפעילותינו בדיקום, אנו מתמחים בהסבת שרתים וסביבות עבודה (Migrations) ללקוחות עסקיים. מומחי המחשוב שלנו יעמדו לרשותך החל משלב הייעוץ ואפיון הצרכים ועד תום הפרויקט על הצד המקצועי ביותר לשביעות רצונך המלאה.

הטכנולוגיה צועדת קדימה בצעדי ענק ואף אחד לא רוצה להישאר מאחור. רוב החברות מחליטות בשלב זה או אחר על שיפור מערך המחשוב בעסק כדי לקדם את עסקיהם ולשמר את המידע הקיים וכך מתבצע שדרוג שרתים המעלה את איכות הפעילות בכמה רמות.

מדוע תחזוקת שרתים הכרחית לכל עסק?

השרתים החדשים הקיימים כעת בשוק והמשווקים על ידי חברת דיקום מקנים לכל עסק את היכולת להתפתח בתחום עיסוקו וגם בתחומים רבים נוספים. היכולות הכמעט אין סופיות של השרתים החדשים מאפשרות מרחבי פעולה בכמה מישורים לרווחת העסק. כדי להפיק מהם את המיטב וכדי למנוע תקלות, יש לבצע תמיכה טכנית למחשבים ולשרתים באופן סיסטמטי.

יועצי חברת דיקום מבצעים סיעור מוחות עם הלקוח וצוות הניהול הבכיר שלו כדי לתהות על אופן ההתנהלות היום יומי שלהם, מה המחשוב שיתאים להם ביותר ומהם הנקודות האקוטיות המצריכות פתרונות יצירתיים ומיוחדים. ההחלטות מתקבלות בהתאמה למועד האפשרי של תחזוקת שרתים, באופן יומי, שבועי או חודשי על פי הצורך של כל אחד מהם.

בדיקת הצורך ברכישת שרתים חדשים ושדרוג שרתים קיימים בהתאם לנסיבות:

  • בשינוי מיקומו של המשרד, זו ההזדמנות לשדרג את המערכות.
  • בעת ביצוע שינויים פנים ארגוניים המשפיעים על הפעילות של כל העובדים כמו רכישת תוכנת פריוריטי sap או crm ,erp המקיפות את כל הפעילות הארגונית על כל רבדיה או כשקיים צורך לרכישת תוכנה ממוקדת לאחת המחלקות כמו תוכנת כספים או מלאי המצריכה גם כך שינויים בסוגי המחשוב, זה הזמן לעלות על הגל ולבצע בהזדמנות זו גם כמה שינויים רוחביים בארגון.
  • אם החברה החלה לפעול במישורים חדשים והתחומים הללו מצריכים רכישת מחשוב ותוכנות ייעודיות וכבדות משקל.
  • אם התוכנות הנוכחיות עובדות מאד לאט עקב ריבוי משתמשים, בעיה בתקשורת או בעיה אחרת הגורמת לכך שהמחשוב מפסיק לפעול לחלוטין וכך משפיעה גם על עבודתם של שאר העובדים.

פרויקטים רחבי היקף כמו שדרוג שרתים דורשים תכנון רב והיערכות מוקדמת. צוות התכנון של חברת דיקום נערך לכך מבעוד מועד ובכוחות מתוגברים ומבצעים בשלב ראשון גיבוי של כל המידע הקיים בחברה, דואר אלקטרוני, בסיסי נתונים תוכנות הכספים, תוכנות office ועוד. בשלב השני מבצעים את התקנת כל המערך החדש ומערכות ההפעלה החדשות כמו sap, חיבור המדפסות והציוד ההיקפי הנוסף, אינטגרציה לכל המערכות ואפשרות ההפעלה של התוכנות השונות כל זאת ללא החיבור הסופי. בכל אותה עת, עובדי המשרד ממשיכים את עבודתם כרגיל ללא כל הפרעה. רק כשהכול מוכן, מבצעים הטכנאים את החיבור האחרון למערכת החדשה וכך יכולים העובדים להמשיך ולעבוד במערך המשודרג של השרתים.

תחזוקת שרתים לעסק היא פעולה המצריכה ידע ספציפי בתחום זה. עובדי החברה עוברים הכשרות רחבות היקף בכל הקשור לשרתים בתדירות גבוהה. בזכות הידע הרב שנצבר אצלם מקבלים הלקוחות ברחבי הארץ שירות מקצועי ביותר. הטכנאים, אנשי הרשת והסיסטמם יודעים איך להתמודד עם כל בעיה וכל תקלה, לטפל בה במהירות, וכך העובדים יוכלו להמשיך ולבצע את עבודתם בנוחות.

שדרוג שרתים זו פעולה הכרחית במציאות העכשווית כשצרכי העסק גדלים והולכים וקיים החשש התמידי למצב הנתונים, אחסונם וגיבויים. השרתים החדשים מאפשרים שקט נפשי כיוון שהם ערוכים במיוחד לביצוע מסות גדולות של אחסון וגיבויים.

השאירו פרטים או התקשרו

03-9415903

מלאו פרטים לאישור התקנון, לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים