קיימות בשוק כמה תוכנות בתחום סינון וירוסים הפועלות נגד דואר זבל ונגד ווירוסים שונים המגיעים לתיבות הדואר האלקטרוני של העובדים השונים בארגון.

סינון וירוסים ודואר זבל לעסקים

דואר זבל הוא חומר שיווקי או פרסומי הנשלח ללקוחות רבים כדי לשכנע אותם לרכוש מוצר זה או אחר או כדי לנסות לצרף אותם למיזם מסוים. השולח מעביר דיוור זה בלי שהוא מכיר את הגורם המקבל את הדואר. הוא מבצע זאת בדרך כלל על פי רשימות תפוצה רחבות היקף בלי שהתבקשו לשלוח זאת וללא קבלת אישור לכך מצד מקבל הדואר.

דואר זבל גוזל זמן מיותר של כל עובד כיוון שהוא מעמיס מסרים מיותרים על תיבת הדואר הפעילה, מפריע להתנהלות השוטפת ויוצר את הצורך למחוק את המיילים הלא נחוצים ולהיזהר מפתיחת דואר מסוכן. כשמדובר בכמות נכבדה של מיילים מסוג זה המגיעה מדי יום, זה הופך למטרד של ממש ובמקומות העבודה נערכים למגר את התופעה באמצעות תוכנות ייעודיות ושרתים מתוחכמים.

אופן הפעולה של השרתים החדשים

שרתי סינון הדואר המשוכללים הפועלים היום בשוק וממוקמים בחוות שרתים, הם מאפשרים סינון וירוסים מסיבי ביותר. החסימה מתבצעת עוד טרם ההגעה לתיבת הדואר האלקטרוני של העובד וכך לא נוצר העומס המפריע להתנהלות ביום יום.

בעסקים שבהם מועסקים עשרות או מאות עובדים זהו פתרון אידאלי החוסך הרבה מאד זמן ומייעל באופן משמעותי את העבודה בכל המחלקות.

איכות הפעולה של השרת

השרת האיכותי מסנן את מרבית דואר הזבל המגיע מיעדים שונים. אם מגיע דואר זבל לתיבה הרי שמדובר במקרים בודדים ביותר המהווים אחוז זניח מכלל הדואר שעבר את התהליך המוקפד. קיימת אפשרות לקבל דוחות יומיים של דואר הזבל על פי הגדרה שתואמה מראש לגבי אפיון הרשימות השחורות והרשימות הלבנות, כדי לחסום או לאפשר לדואר רלבנטי להגיע לתיבה.

טכנולוגיות חדשות

הטכנולוגיות החדשות אפשרו להמציא תוכנות ייעודיות עבור סינון וירוסים. התוכנות יוצרות מעטפת הרמטית של הגנה מפני חדירת וירוסים מסוכנים, תולעים, דואר זבל ועוד, למחשבים השונים בעסק.

תוכנות האנטי-וירוס המותקנות על גבי השרתים לומדות את דפוסי הפעולה של הווירוסים ויוצרות חסימה מוחלטת שאינה מאפשרת לווירוסים מסוכנים לחדור למערכת העסקית. התוכנות מנטרות חתימות, מזהות טקסט בתוך תמונה ומבצעות אין ספור סריקות כדי לזהות כל פרצה. כך המערכת העסקית הכוללת מידע רב אינה מותקפת על ידי הווירוסים המסוכנים העלולים לשבש את כל הפעילות העסקית ולגרום נזקים עצומים. תוכנת סינון וירוסים יוצרת חומה הכרחית נגד מתקפות רבות היקף של האקרים, גורמים עוינים העוסקים בריגול תעשייתי או בשיבוש מכוון של העבודה השוטפת.

בשנים האחרונות אנו עדים למתקפות סייבר בהיקפים שונים ולכן קיימת חשיבות רבה לקיומה של תוכנת אנטי-וירוס איכותית במיוחד על שרתי החברה שמבצעת סינון דואר לעסקים בכל קנה מידה. חברת דיקום מעניקה ללקוחותיה שימוש בתוכנות אנטי וירוס המתקדמות בעולם על שרתים ייעודיים שמבצעים עבודה איכותית ללא פשרות בנושא אקוטי זה.

השאירו פרטים  או התקשרו

03-9415903

מלאו פרטים לאישור התקנון , לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים