חוזי שירות ומיקור חוץ

פתרונות פשוטים שיוצרים תקשורת טובה

חברת DCOM מספקת כח אדם מקצועי ומיומן בהיקפי משרה שונים לפי צרכי הלקוח:

  • מומחים לגיבוי צוות מחשוב של הלקוח.
  • הקמה וניהול צוות תמיכת HELP DESK בשיטת Out Sourcing 
  • הצבת מנהלי מערכות מחשוב לניהול שרתים ומערכות המחשוב באתר הלקוח , בקיף משרה מלאה \ או חלקית – לפי דרישות לקוח.
  • כח אדם מקצועי נקודתית לביצוע פרויקטים  ללקוחות.
  • מומחים בתחומים ספציפיים.  

יתרונות במיקור חוץ (OUTSOURCING):

3. בעיות בגיוס והחזקת
צוות מקצועי

כדי לתמוך בטכנולוגית-המידע, ארגונים רבים נתקלים במספר קשיים: א. קושי בגיוס אדם מקצועי לתחזוקה ותמיכה במערכת. ב. לעיתים גם היקף המשרה הינה חלקית ולא מצדיקה גיוס עובד במשרה מלאה לטובת העניין. ג. החלפת איש הסיסטם בארגון כרוך בפיטורי עובד והכשרת מחליף ד. ניתן לייעל את התהליך בעבודה עם שירות מיקור חוץ (OUTSOURCING), בכך שמאחורי איש הסיסטם באתר תמיד קיימת חברה שמחזיקה את הידע, ובקיעה במערכות הלקוח.

2. קושי בהתמודדות עם מערכות מידע וטכנולוגיה

טכנולוגיות מערכות המחשוב והמידע הפכו מגוונות, מורכבות וקצב השינויים בתחום זה לעיתים מסחרר. בעידן של טכנולוגיות מגוונות ורבות, קצב שינויים וקידום מהיר כל כך, דרוש ידע רב וקצב התחדשות מהיר ע"מ להגיע לניצולת מקסימאלית ותפעול נכון של מערכות המחשוב. אגפי מערכות-מידע ומחשוב בארגונים מתקשים לתחזק ולתפעל את מגוון הפתרונות הקיימים, כמו גם לבחון, לנתח וליישם טכנולוגיות חדשות אלו לטובת ארגוניהם. ספק שירותי מחשוב חיצוני או שירות (OUTSOURCING ) יכול לתת פתרון טוב ומועיל לנושא.

1. לאפשר להנהלת הארגון להתמקד במיומנויות הליבה של הארגון

לעיתים ארגונים רבים משקיעים זמן ותשומת לב מרובים לנושאים תפעוליים של טכנולוגית-המידע ומחשוב, במקום להתמקד בנושאים שהם ליבת פעילותם העסקית. עבודה מול גורם חיצוני (OUTSOURSING) ,מאפשר לארגון להפנות משאבים יקרים לנושאים שהם ליבת הפעילות הארגונית, ולהעביר אחריות כבדה של מערכות מחשוב לידי גורם מקצועי המתמחה בנושא.

מאחורי כל עובד שלנו במיקור חוץ  עומדת חברה שלמה שמגבה אותו בכל הנושאים המקצועיים , בכדי לאפשר לך כלקוח שלנו את השקט התעשייתי להפנות משאבים ולעסוק במה שבאמת חשוב לך – בפעילות העסקית שלך .

השאירו פרטים  או התקשרו

03-9415903

מלאו פרטים לאישור התקנון , לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים או לחילופין התקשרו

בין לקוחותינו