בימינו, רוב הפעילות העסקית מתבצעת באמצעות המחשב, והאינטרנט, ויתירה מכך – עסקים רבים בוחרים לשמור מסמכים ומידע העסקי בענן בכדי להקל על מערכות המחשוב בעסק עמו, ובכדי לאפשר עבודה ושיתופי פעולה בריבי הגלובוס. מכיוון שכך, כאשר מהירות הגלישה האפשרית במחשבי העסק איטית, הדבר פוגע באיכות, בהספק וביעילות העבודה, ולכן דורש התייחסות וטיפול מיידיים. מה יש בידכם לעשות כאשר האינטרנט בעסק איטי.

בדיקת מהירות גלישה

 

אם הבעיה כללית ומופיעה בכל המחשבים בעסק, יש לבצע בדיקת מהירות גלישה אונליין. ניתן לבצע בדיקה זו אונליין באמצעות שירותי ספקית האינטרנט שלכן, ואם אינכם  סומכים על ספקית האינטרנט שלכם, תוכלו לבצע בדיקה באתרים ניטראליים . כדי שתוצאות הבדיקה יהיו מדויקות, סגרו את כל התוכנות והפעילו את המחשב מחדש. אם תוצאות הבדיקה מראות מהירות גלישה איטית באופן משמעותי ממה שהובטח לכם או ממה שהעסק דורש, פנו לספקית האינטרנט כדי שתטפל עבורכם בנושא.

 

WI FI  ומיקום

 

אם הבעיה מופיעה במחשבים מסוימים, ואתם משתמשים בעסק ברשת אלחוטית, בדקו האם יש אזורים וחדרים ספציפיים בהם הגלישה איטית יותר. קירות בטון נוטים להאט או לחסום WI FI. במידה וזו הבעיה, ניתן להתקין מגדילי טווח, שיעזרו ל  WI FI  להתגבר על המכשולים.

גלישה בטוחה

 

מהירות הגלישה יכולה להיות מושפעת מתוכנות עוינות כמו למשל תוכנות ריגול . בכדי להגן על העסק שלכם מתוכנות כאלו, יש להתקין תוכנה שמאתרת ומסירה תוכנות כאלו, ושומרת על מערכות המחשוב של העסק באופן קבוע מפני איומים חיצוניים. כמו כן, מומלץ להתקין תוכנה שתבצע עדכונים שוטפים של המודמים והראוטרים. כמובן שיש לדאוג להגנה רציפה של מחשבי העסק בעזרת תוכנת אנטי וירוס מעודכנת.

 

עומס

 

עומס תוכנות ופרוטוקולים יכול גם הוא להשפיע על מהירות הגלישה, מומלץ להסיר תוכנות ופרוטוקולים שאינם בשימוש כדי להקל על המחשבים ולייעל את העבודה. בנוסף, בדקו את האפשרות להשתמש בדפדפן אחר שיתאים יותר לצורכי העסק שלכם. לשם התקנת דפדפן נוסף אין צורך בהסרת הדפדפן הקיים, וכך תוכלו להשוות בין ביצועי הדפדפנים ולבחור את זה שמתאים לכם יותר.

 

פנייה לאנשי מקצוע

 

כשמדובר בעסק, אתם רוצים שהמחשבים שלכם היו יעילים ומוגנים, לכן מומלץ מראש לפנות לשירותי חברה מקצועית שתתאים את רשת המחשבים בעסק בדיוק לצורכיכם, תתקין תוכנות הגנה ועדכון, ותטפל בכל בעיה שתצוץ. מומלץ לוודא מראש שהחברה המספקת לכם שירותי ענן מספקת לכם רוחב פס מתאים לצורכיכם, דואגת לשרתים חלופיים במידה ויהיה צורך לבצע תיקונים ועבודות תחזוקה בשרתים הקיימים, ומבצעת פעולות למניעה וסיכול איומים פוטנציאליים על מערכת המחשבים והמידע של העסק שלכם. ככל שתושקע יותר מחשבה בהקמת מערכת המחשוב של העסק מלכתחילה, כך ניתן יהיה למזער את הבעיות והתקלות שתפגשו בהמשך הדרך.

השאירו פרטים או התקשרו

03-9415903

מלאו פרטים לאישור התקנון, לשיחה מנציג ולאשר קבלת טיפים ניוזלטרים ומבצעים